Skulptur

752508

SKULPTUR, 1800/1900-tal Grand Tour souvenir form av det florentinska lejonet, alabaster, sockel i marmor, höjd ca 16 cm

Ingår i temaauktionen "Grand Tour"

Nagg, slitage, sockeln med lagat hörn

Diverse, Tema

Monter 6

Skulptur

Budhistorik (4 bud)

5756929
700
5756832
5756691
5739119

Slutpris SEK:
700
69 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.