Skulptur

752524

SKULPTUR, 1800/1900-tal, Grand Tour souvenir, i form av Minerva, alabaster, sockel från tidigt 1900-tal i jakaranda, höjd ca 19 cm

Ingår i temaauktion "Grand Tour"

Nagg, slitage

Diverse, Tema

Skulptur

Budhistorik (13 bud)
5756931
850
5757007
850
5756931
5757005
750
5756931
700

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.