Skulpturer

752535

SKULPTURER (2) 1800/1900-tal, Grand Tour souvenirer, i form av Amor med gås samt sannolikt Venus med en spegel i handen, patinerad brons, höjd ca 12 samt 21 cm

Ingår i temaauktion "Grand Tour"

Slitage

Diverse, Tema

Monter 7

Skulpturer

Budhistorik (9 bud)
5756835
700
5756690
650
5756686
600
5756553
550
5755957
500

Slutpris SEK:
700
69 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.