Ljusstakar 1 par 1800-tal

752853

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, barockstil, mässingsplåt, oktagonal fotplatta, höjd ca 21 cm

Slitage

Metall, Mässing, Allmoge

Linnégatan 21, Norrköping

Ljusstakar 1 par 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
5757024
500
5752564
450
5757023
450
5752564
5757022

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.