Nallebjörnar

754202

NALLEBJÖRNAR, 3 st, 1900-talets första del, varav 2 st troligen Steiff, stoppad plysch, rörliga ramar, längd ca 41 vardera

,

Kraftiga slitage, skador, lagningar

Leksaker, Diverse

Visas på begäran

Nallebjörnar

Budhistorik (16 bud)
5756994
5741838
5741838
900
5756168
900
5741838
850

Slutpris SEK:
108 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.