Ulf Gripenholm

754222

ULF GRIPENHOLM (född 1943): komposition, signerad Ulf Gripenholm, 47/150, färglitografi, bildmått ca 58x68 cm

Fack 6

Ulf Gripenholm

Budhistorik (1 bud)

5754938
2020-03-25 18:10:34

2020-03-26 kl 10:34
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.