Vikskärm

754227

VIKSKÄRM, 6 dlr, 1900-talets slut, Kina, med dekor av vintermotiv med kinesiska muren, höjd ca 183, 6x40 cm

Smärre skador

Möbler, Övriga möbler

Rum 9

Vikskärm

Budhistorik (22 bud)
5756790
2 400
5756782
5756776
5756778
5756776
1 900

Slutpris SEK:
2 400
236 EUR, 262 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.