Stolar Magistretti Kartell

754731

VICO MAGISTRETTI, "Maui", stolar, 7 st, Kartell, Italien, sits i blå formpressad plast, kromad benställning, undertill märkta Maui Vico Magistretti Kartell, sitthöjd ca 46, höjd 77 cm

Ytskador, slitage

Möbler, Stolar, Design

Rum 14

Stolar Magistretti Kartell

Budhistorik (2 bud)

5742563
5741998

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.