Herrfickur i 14 k guld

759996

FICKUR, 14 k guld, 1900-talets försa häflt, savonett, innerlock i metall, vitemaljerad urtavla, diameter 52 mm, vikt ca 84 g, klockkedja i gulmetall

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, bucklor och slitage

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Herrfickur i 14 k guld

Budhistorik (19 bud)
5796319
5 000
5796061
4 800
5796318
4 600
5796061
4 400
5796004
4 200

Slutpris SEK:
5 000
491 EUR, 545 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.