Ripsmattor 1900-talets första hälft

768548

RIPSMATTOR, 6 st, 1900-talets första hälft, olika färger och mönster, 310x66, 260x56, 360x56, 220x56, 225x56, 114x56 cm.

Bruksslitage och några fläckar.

Mattor/Textilier

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (42 bud)
5933747
5 600
5933744
5 400
5933746
5 400
5933744
5 200
5933741
5 000

Slutpris SEK:
5 600
550 EUR, 610 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.