Longines Dolce Vita Armbandsur 18K

769011

LONGINES DOLCE VITA, armbandsur, 2000-tal, 18K, rödguld, quartzverk, safirglas, liten separat sekundvisare, krona märkt Longines, senare läderrem ej original, ref nr. L5 155-6, serie nr. 32743283, diam ca 20x24 (30) mm

Bruksslitage. Defekt läderrem. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (8 bud)
5932215
5926790
3 800
5925637
3 600
5925144
3 400
5923032
3 200

Slutpris SEK:
393 EUR, 436 USD
Utropspris SEK:
4 800

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.