Silversmycken

771998

STELT COLLIER, STELT ARMBAND, RING, silver och lilatonade stenar, bär svenska silverstämplat, två av dem med årsstämpel 1976, collierets längd 24 cm, armbandets innermått 6,5 x 6 cm, ringstorlek ca 16,5, total vikt 74 g

Bruksslitage.

Guld/Smycken

Geijersgatan 14, Göteborg

Silversmycken

Budhistorik (8 bud)
5939142
600
5939138
550
5939102
500
5936732
450
5939101
450

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 65 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.