Halsband 1900-talets fjärde kvartal

Föregående | Översikt | Nästa

772014

HALSBAND, silver, 3 st, två med hängen,1900-talets fjärde kvartal, längd ca 70-85 cm (hängena ej medräknade), ej öppningsbara, vikt ca 150 g

Något slitage.

Guld/Smycken

Geijersgatan 14, Göteborg

772014 - Halsband 1900-talets fjärde kvartal
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik

2 dagar kvar
Avslutas 2020-05-29
13:15   (14:15 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 200 kr.