Silversmycken, 1900-talets fjärde kvartal

Föregående | Översikt | Nästa

772018

SMYCKEN, 3 dlr, silver, 1900-talets fjärde kvartal, hänge med rund form och delvis hamrad dekor (total höjd 12 cm), halsband med tvinnade länkar (längd 80 cm) samt armband med fem berlocker (längd ca 22 cm), total vikt ca 150 g

Något slitage.

Guld/Smycken

Geijersgatan 14, Göteborg

772018 - Silversmycken, 1900-talets fjärde kvartal
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik

2 dagar kvar
Avslutas 2020-05-29
11:30   (12:30 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 200 kr.