Wiggers

772098

WIGGERS, hängen, silver, Danmark, 1960/70-tal, stäpelmärkta, grön- respektive lilamelerade stenar, hängernas höjd 46 och 54 mm inkl fästen, kedjor i vitmetall längd 66 och 74 cm, total vikt 125 g inkl kedjor

Bruksskick

Guld/Smycken, Design

Geijersgatan 14, Göteborg

Wiggers

Budhistorik (3 bud)

5953963
5939878
5938526

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 200 kr.