Smycken

772345

SMYCKEN, 4 st, 18 k guld och silver, 1900-talets första hälft, dekor av slipat glas, 2 broscher, längd 2,5-3,5 cm, ring med skena i 18k guld, storlek 16,5, samt 1 par örhängen, höjd 1 cm, total vikt 13 g

bruksslitage. Dekorbortfall/dekorskador. Ett örhänge med skada.

Guld/Smycken

Geijersgatan 14, Göteborg

Smycken

Budhistorik (1 bud)

5932039
2020-05-22 16:24:45

2020-05-25 kl 18:10
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 200 kr.