Bijouterier

Föregående | Översikt | Nästa

772427

BIJOUTERIER, 12 st, s.k sorgesmycken, delvis tidigt 1900-tal, 4 armband, ett par örhängen, halsband, 4 broscher, hänge med fotogömma, längd 4-66 cm

Bruksslitage, fotogömma samt en brosch med skada.

Guld/Smycken

Geijersgatan 14, Göteborg

772427 - Bijouterier
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Bijouterier

Budhistorik (1 bud)

5939035
2020-05-24 14:38:09

2 dagar kvar
Avslutas 2020-05-29
13:27   (14:27 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.