Marie von Kraemer

772522

MARIE VON KRAEMER (född 1947); "Solnedgång, Södergarn, Lidingö", signerad a tergo på spännram, olja på duk, ca 120 x 90 cm

Detta verk tillhör en temaauktion med konst av Marie von Kraemer

Konst, Modernt måleri, Tema

Rum 16

Marie von Kraemer

Budhistorik (16 bud)
5933754
8 000
5933758
7 800
5933754
7 600
5933748
7 400
5933753
7 200

Slutpris SEK:
8 000
785 EUR, 872 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.