Halsband 18K

774017

HALSBAND, 18K, rödguld, svenska något otydliga stämplar, modell doserad Bismarck, lås i form av springring, längd ca 44 cm, vikt ca 7.2 g

Obetydligt slitage. Fint skick.

Guld/Smycken

Drottninggatan 36, Malmö

Halsband 18K

Budhistorik (5 bud)
5936304
2 600
5935678
2 400
5928823
5921818
1 400
5921814
750

Slutpris SEK:
2 600
255 EUR, 283 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.