Bordsunderrede

774721

BORDSUNDERREDE, i smide, 1900-tal, volutformade ben och detaljer med akantusblad, höjd ca 80 cm, diam ca 70 cm

färgslitage samt patina, ställvis ytlig rost

Möbler, Soffbord, sidobord, Diverse

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Bordsunderrede

Budhistorik (2 bud)

5933442
5918997

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.