Inez Leander oljemålning

775094

INEZ LEANDER (1879-1969): Stadsbild, signerad, olja på pannå, ca 48x37 cm

Fack 5

Inez Leander oljemålning

Budhistorik (2 bud)

5933112
5933045

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.