Matbord

775120

MATBORD, 1960/70-tal, fanér i valnöt, höjd ca 74, 150x111 cm, 1 iläggsskiva med bredd ca 60 cm

Bruksslitage, repor, märken, utdragsmekanismen kärvar något

Möbler, Matbord

Rum 4

Matbord

Budhistorik (28 bud)
5934134
2 600
5934126
2 400
5934131
5934126
5934121
1 900

Slutpris SEK:
2 600
255 EUR, 283 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.