Sigurd Persson armband silver

775201

SIGURD PERSSON, armband, sterlingsilver, kvadratiska onyxplattor, stämplat SIGP, Stockholm, årtalsstämpel saknas, en platta med Sigurd Perssons namnteckning, längd 18,5 cm

En länkdel lös, onyx med nagg och repor

Guld/Smycken

Sigurd Persson armband silver

Budhistorik (5 bud)
5930210
3 200
5941806
5930210
2 800
5930209
2 600
5926273
2 400

Slutpris SEK:
3 200
314 EUR, 349 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.