Sigillstamp armband hängen

775746

SIGILLSTAMP, ARMRING, ARMBAND, BROSCH, i form av en sombrero, HÄNGEN, bl a i form av en mask, träsko, korall i form av en böna, RINGAR, 3 st., DOSA, mm, delvis silver

Stenar saknas, skador samt omfattande slitage

Guld/Smycken

Monter 30

Sigillstamp armband hängen

Budhistorik

2020-05-25 kl 13:40
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.