Miniatyrmålning

775788

MINIATYRMÅLNING, hängsmycke, tidigt 1800-tal, granater, ca 5x4 cm

Bruksslitage, repor

Guld/Smycken

Monter 19

Miniatyrmålning

Budhistorik (20 bud)
5942453
1 400
5942448
1 300
5942428
5941573
5942427

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.