Taklampa

777261

TAKLAMPA, 1900-talets mitt, tre ljuspunkter, kupor i opak glasmassa, stomme och armar i förkromat stål, höjd ca 50, bredd 35 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, Ej funktionstestad, SAV garnterar ej funktionen

Belysning, Taklampor

Rum 15

Taklampa

Budhistorik (9 bud)
5951242
750
5951656
700
5951242
650
5951653
600
5951242
550

Slutpris SEK:
750
74 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.