Buffelhorn

785094

BUFFELHORN, snidad dekor av drakar, ostasien, 1900-tal, höjd 34,5-35,5 cm.

Ytslitage.

Orientaliskt, Konsthantverk

Geijersgatan 14, Göteborg

Buffelhorn

Budhistorik (8 bud)
6019062
750
6028584
700
6019062
650
6028582
600
6019062
450

Slutpris SEK:
750
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.