Soffa

785293

SOFFA, 1970/80-tal, tvåsitts, dynor klädda med svart skinn, sitthöjd ca 42, längd 187 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Soffor

Soffa

Budhistorik (32 bud)
6028954
7 800
6028950
7 600
6028946
7 400
6028942
7 200
6028942
6 800

Slutpris SEK:
7 800
805 EUR, 961 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.