Silverljusstakar 1 par

785661

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, 1900-tal, rokokostil, svenska kontrollstämplar, höjd ca 17,5 cm, fyllda

Silver

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Silverljusstakar 1 par

Budhistorik (19 bud)
6028928
1 600
6021182
6028926
1 400
6021182
1 300
6028816

Slutpris SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.