Kaffekanna 1800-tal mässing

785662

KAFFEKANNA, 1800-talets första hälft, sengustaviansk, , mässing, klotformad på fot med uppsvängd pip, handtag i trä, H ca 20 cm

Diverse

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Kaffekanna 1800-tal mässing

Budhistorik (2 bud)

6028939
6018755

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.