Sängbord, ett par

785695

SÄNGBORD, ett par, fanerade med bonat lövträ, sarg med låda, höjd 66, bredd 39, djup 58 cm

Bruksslitage, märken

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 8

Sängbord, ett par

Budhistorik

2020-06-30 kl 10:26
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.