Jörgen Boberg Mapp

785699

JÖRGEN BOBERG (född 1940): mapp "Separated Yearnings", 1979, 7 st etsningar, signerade och numrerade Boberg, 2/130, arkmått ca 44 x 31 cm, oramade

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Jörgen Boberg Mapp

Budhistorik (4 bud)

6022363
6022362
1 300
6022359
6022357

Slutpris SEK:
154 EUR, 176 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.