Märklin

785705

MÄRKLIN TÅGANLÄGGNING, lok (bl a 3043) och vagnar, räls, transformator, tillbehör, landsskapsdetaljer mm

Funktion ej kontrollerad, skador och slitage förekommer

Leksaker

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Märklin

Budhistorik (13 bud)
6028994
1 700
6028993
1 600
6028379
6028991
6028379
1 400

Slutpris SEK:
1 700
175 EUR, 209 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.