Leksaker

785706

LEKSAKER, ca 14 dlr, 1960-tal, bilar, motorcykel samt garage och bensinpumpar

Skador: Bruks och åldersrelaterat slitage och skador, funktion ej kontrollerad

Leksaker

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Leksaker

Budhistorik (38 bud)
6028975
7 000
6028987
6 800
6028975
6 600
6028984
6 400
6028975
6 200

Slutpris SEK:
7 000
713 EUR, 862 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.