Sven Alfons oljemålning

785707

SVEN ALFONS (1918-1996), "Paradisets port mot väster", signerad Alfons och daterad 63, olja på duk 80 x 64 cm

Fack 48

Sven Alfons oljemålning

Budhistorik (14 bud)
6029015
6 200
6029022
6 200
6029015
6 000
6028999
6027319
2 800

Slutpris SEK:
6 200
637 EUR, 726 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.