Olle Baertling färgseriegrafi

785791

OLLE BAERTLING (1911-1981); komposition, daterad 1952-68, signerad Baertling, numrerad 99/300, färgserigrafi, bildmått ca 29x17 cm

ej examinerad ur ram

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Olle Baertling färgseriegrafi

Budhistorik (12 bud)
6029067
6 200
6028417
6 000
6028417
5 800
6018715
5 600
6018715
4 600

Slutpris SEK:
6 200
637 EUR, 726 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.