Gerhard Karlmark färglitografi

785798

GERHARD KARLMARK (1905-1976): "Motiv från Arles", signerad Karlmark -61, färglitografi, bildmått ca 36 x 51 cm

papper med blekning/gulnade kanter, ej examinerad ur ram

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik

2020-06-30 kl 11:10
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.