Oidentifierad konstnär

785847

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR 1700/1800-tal, landskap med figur, olja på duk, ca 147x113 cm

skador, renoveringar, färgbortfall, gulnad fernissa, krackeleringar, hål i duk

Konst, Äldre måleri

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (5 bud)
6027325
900
6027324
850
6027323
6022673
750
6022671

Slutpris SEK:
900
93 EUR, 111 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.