BYARUMS BRUK Blomsterkruka No. 4

785919

BYARUMS BRUK, "Blomsterkruka No. 4", trädgårdsurna, monogramsignerad samt numrerad BJ 805, daterad 2005,
sandgjuten aluminium, höjd ca 57, diamater 55 cm

Bruksslitage

Diverse

Budhistorik (9 bud)
6029047
3 200
6029036
6029035
2 600
6028516
6027526

Slutpris SEK:
3 200
329 EUR, 375 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.