Omega Constellation

786547

OMEGA, Constellation, 23 x 24 mm, förgylld, automatisk, plexiglas, datum, läderrem, box

Bruksslitage, glas med skada.

Klockor/Ur

Södra kajen 14, Helsingfors

Omega Constellation

Budhistorik (5 bud)
Bud EUR
6028960
160
6018383
150
6018383
110
6026384
100
6018383
80

Slutpris EUR:
160
1 550 SEK, 191 USD
Utropspris EUR:
200