Ed Finnell fotografi föreställande Led Zeppelin

790360

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Jimmy Page, Led Zeppelin, "Physical Graffiti Tour", Los Angeles 25 mars 1975, signerad samt numrerad 1/50, analogt handtryckt fotografi, ca 40,6x50,8 cm

Oramad

Fotografi, Pop/Rock, Diverse

Budhistorik (8 bud)
6057971
1 300
6057930
6057936
6057930
6056612

Slutpris SEK:
1 300
134 EUR, 152 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.