Ed Finnell fotografi föreställande Rolling Stones

791253

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956), Mick Jagger, The Rolling Stones, ''Tour of the Americas'', Los Angeles, 11 juli, 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 2/50, analogt handtryckt fotografi, bladstorlek ca 40.6x50.8 cm

Oramad

Fotografi, Pop/Rock

Budhistorik (4 bud)

6056617
700
6053344
6052521
6050155

Slutpris SEK:
700
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.