Ed Finell föreställande David Bowie

791257

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): David Bowie, "The Thin White Duke", Station To Station Tour, Los Angeles 9 Februari, 1976, signerad Ed Finnell, numrerad 11/50, analogt handtryckt fotografi, ca 40,6x50,8 cm

Oramad

Fotografi, Pop/Rock

Budhistorik (22 bud)
6058624
1 700
6058619
1 600
6058616
6058614
1 400
6058611
1 300

Slutpris SEK:
1 700
175 EUR, 199 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.