Ed Finnell fotografi föreställande Led Zeppelin

791793

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Jimmy Page & Robert Plant, Led Zeppelin, "Physical Grafitti Tour", Los Angeles, 12 Mars, 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 6/50, analogt fotografi, ca 50,8x40,6 cm

Oramad

Fotografi, Pop/Rock

Budhistorik (11 bud)
6056048
6056042
950
6056040
900
6055267
850
6056038
850

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.