Ewa Rudling C-print Patty Smith

792313

EWA RUDLING (född 1936): "Patty Smith", signerad och onumrerad Ewa Rudling på baksidan, c-print, bladmått ca 45,5x30,5 cm

Oramad

Fotografi

Budhistorik (5 bud)
6056648
700
6056647
650
6054653
6045704
6045691

Slutpris SEK:
700
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.