Tore Johnson, gelatinsilverfotografi

792386

TORE JOHNSON (1928-1980): (3) A poor brother,
stämplad på baksidan J.D. Studios LTD., 1 Marshall St., W.1, gelatinsilverfotografi monterat på kartong, bildmått 20,5 x 29 cm
Vintage, utförd på 1950-talet

PROVENIENS: Anita Waxell

Fotografi, Konst

Budhistorik (1 bud)

6045908
2020-07-06 08:09:28
4 800

2020-07-11 kl 18:20
Slutpris SEK:
4 800
493 EUR, 562 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.