Per-Åke Persson New York

793142

PER-ÅKE PERSSON (född 1950): "05:30 New York Morning", signerad Per-Åke Persson och daterad ā tergo 2002, E.A No 2, fotografi, ca 47x96 cm

Fotografi

Fack 15

Per-Åke Persson New York

Budhistorik (10 bud)
6059622
5 400
6059225
5 200
6059621
5 000
6059225
4 800
6058176

Slutpris SEK:
5 400
555 EUR, 632 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.