90 - Spegel jempire

Föregående | Översikt | Nästa

766075

SPEGEL, empire, delvis träskuren mahogny, detaljer i skuret ben, delat spegelglas, 1800-tal, sannolikt Tyskland, ca 212 x 65 cm

Bruksslitage

Speglar, Gamla kassan, Hall

766075 - 90 - Spegel jempire
Din e-postadress

Fråga
Skicka
90 - Spegel jempire

Budhistorik (8 bud)
6098731
700
6098724
650
6098724
600
6098710
550
6098719
550

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
700
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.