106 - Gjutjärnsurnor

Föregående | Översikt | Nästa

766374

TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, svärtat gjutjärn, 1800-/1900-tal, höjd ca 27 cm

Slitage, borrade hål

Diverse, Trädgård, Gamla kassan, Hall

766374 - 106 - Gjutjärnsurnor
Din e-postadress

Fråga
Skicka
106 - Gjutjärnsurnor

Budhistorik (16 bud)
6103374
1 900
6089555
1 800
6103373
1 800
6089555
1 400
6096354
1 300

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
1 900
195 EUR, 222 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.