1280 - Urnycklar 4 st guld

Föregående | Översikt | Nästa

767377

URNYCKLAR, 4 st., 18 k guld, två med otydl stämplar 1800-talets första hälft, total vikt inkl. järndelarna 10 g

Guld/Smycken, Gamla kassan, Kassavalvet

767377 - 1280 - Urnycklar 4 st guld
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1280 - Urnycklar 4 st guld

Budhistorik (8 bud)
6081318
650
6113735
600
6081318
550
6081836
500
6081318
450

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
650
67 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:
1 800

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.